Kontakt

Pro objednání úklidových služeb prosím volejte, pište nebo použijte formulář. Budeme vás co nejdříve kontaktovat, domluvíme si podmínky
a začneme s úklidem.

Veselá Košťata s.r.o.

Adresa
Nové sady 988/2
Staré Brno, 602 00 Brno

IČO: 177 32 034

Obchodní firma zapsaná v obchodním rejstříku Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 131236

Vedení společnosti

Peter

Ing. Peter Haško

Vedení společnosti
Cenové nabídky

Petra

Petra Pecnová

Organizace úklidu
Kontrola kvality

Faq

Co následuje po odeslání poptávkového formuláře?

Bude vás kontaktovat náš specialista, který si na základě vašich požadavků s vámi domluví konkrétní časový harmonogram a odpoví vám na všechny vaše případné dotazy a stručně vás provede celým procesem a průběhem úklidu.

Jak probíhá pravidelný úklid?

Naši pracovníci se při každém úklidu řídí tzv. checklistem (seznam položek), který zahrnuje všechny aktivity, které obsahuje vámi zakoupený balíček.

Jakou formou probíhá platba za provedený úklid?

Všechny služby, které jste si zakoupili a využili, vám budou fakturovány na vaše jméno nebo na jméno vaší společnosti a doručené elektronicky na vaši
e‑mailovou adresu. Standardní doba splatnosti faktury je 5 dní.

Jak je to s pomůckami a prostředky u úklidu?

Vše potřebné pro úklid pro vás zabezpečuje naše společnost ve vlastní režii, takže se o nic starat nemusíte. V případě zvláštních požadavků, lze použít vaše čisticí prostředky.

Jak se řeší reklamace úklidu?

V případě reklamace si prosím ověřte, že vámi reklamovaná služba je součástí balíčku, který jste si zakoupili. Reklamaci lze vznést pouze v den realizace úklidu, a to při samotné kontrole úklidu zákazníkem. Volejte na tel. číslo +420 775 426 555, kde vám náš specialista na reklamaci pomůže vzniklou situaci vyřešit a sjednat nápravu.

Ke každé reklamaci přistupujeme individuálně a s maximálním úsilím ji řešíme do 3 pracovních dnů.

Adresa

Nové sady 988/2
Staré Brno, 602 00 Brno

IČO: 177 32 034

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.